Reçani (Koçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Reçani (Koçan)
Fshat
Vendndodhja
Reçani (Koçan) is located in Maqedonia e Veriut
Reçani (Koçan)
Reçani (Koçan)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.081 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 58′ 58″ Veri

22° 26′ 33″ Lindje

Popullsia 13 banorë (2002)