Rexhep Selmani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Recep Selmani mjek, profesor dhe politikan me përkatësi shqiptare. Në periudhën nga 1 nëntor 2002 deri më 15 nëntor 2004 ishte Ministër i Shëndetësisë i Republikës së Maqedonisë.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]