Rugova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Fjala Rugova në gjuhën shqipe emërton shumë njerëz, rajone dhe gjëra :

Shpjegim
Kjo faqe bën kthjellimin e shprehjeve ose të titujve që për bazë kanë fjalën e përbashkët.