Sami Gjebero

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Sami Gjebero kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] në vitet 1953-1954 dhe 1956-1957.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.