Selatin Vokrri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Selatin Vokrri, lindi në fshatin SfeçëlPodujevësKosovë, është sportist shqiptar.

Selatin Vokrri momentalisht është kryetrajner i KF Besianës. Njëkohsisht ai është axha i legjendës së futbollit Fadil Vokrrit dhe i Adil Vokrrit.