Shaban Stafaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shaban Stafaj këngëtar shqiptar nga Maqedonia e Veriut. Ai ishte një nga themeluesit dhe veprimtarët më aktivë të shoqërisë kulturore "Besa" të Gostivarit. U nda nga jeta më 4 shkurt 1997.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.