Jump to content

Sheqëz

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sheqëz

Sheqëz është një fshat në Rrethin e BeratitShqipëri.

Arsimi dhe Shendetësia

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]