Shkolla Kostandin Kristoforidhi Elbasan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shkolla Kostandin Kristoforidhi eshte gjimnazi i pergjithshem ne qytetin e Elbasanit. Ndodhet ne qender te qytetit dhe ka rreth 21 klasa.

Referimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]