Shpëtim Idrizi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shpëtim Idrizi.jpg

Shpëtim Idrizi (Tirana, 1967)[1] është Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, në Shqipëri.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Shpëtim Idrizi – Albanian Leader and Peace Missionary

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.