Sidorela Kola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Sidorela Kola (lindur në 1970) ishte Miss Albania në vitin 1992 dhe përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe 1992 dhe Miss Evropa 1993.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]