Sina e Sipërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 41°43′36″V 20°14′35″L / 41.7266°V 20.2431°L / 41.7266; 20.2431

Flag of Albania.svg Sina e Sipërme
Noimage.png
Emri: Sina e Sipërme
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Arras
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Sina e Sipërme është një fshat në komunën Arrasrrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]