Skeda:Albania location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 688 × 1.002 pixel, madhësia e skedës: 168 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte von Albanien

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 130 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 42.9° N
 • S: 39.3° N
 • W: 18.3° O
 • O: 21.5° O
English: Location map of Albania

Equirectangular projection, N/S stretching 130 %. Geographic limits of the map:

 • N: 42.9° N
 • S: 39.3° N
 • W: 18.3° E
 • O: 21.5° E
Data
Burimi own work, using United States National Imagery and Mapping Agency data
Autori Lencer
Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme20 qershor 2011 21:16Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 qershor 2011 21:16688 × 1.002 (168 KB)Vinie007fix districts
22 mars 2010 22:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 mars 2010 22:56685 × 1.002 (152 KB)NordNordWestcounties
22 mars 2010 22:06Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 mars 2010 22:06685 × 1.002 (162 KB)NordNordWestupdate
11 shtator 2008 18:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 shtator 2008 18:27685 × 1.002 (278 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
9 shtator 2008 20:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 shtator 2008 20:36685 × 1.002 (278 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
16 gusht 2008 14:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 gusht 2008 14:14685 × 1.002 (279 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
21 korrik 2008 19:00Thumbnail për versionin duke filluar nga 21 korrik 2008 19:00258 × 377 (254 KB)Lencer{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
21 korrik 2008 18:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 21 korrik 2008 18:42258 × 377 (254 KB)Lencer{{Information |Description= {{de|Positionskarte von Albanien}} Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 130 %. Geographische Begrenzung der Karte: * N: 42.9° N * S: 39.3° N * W: 18.3° O * O: 21.5° O {{en|Location map of [[:en:Al

Përdorimi global i skedës

Metadata