Son

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Son është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Son ka një popullsi prej 92 banorë dhe sipërfaqe 9.03 km², me një dendësi prej 10 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Son (Ardennes) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale