Dallime mes rishikimeve të "Njësia administrative Rrashbull"

Jump to navigation Jump to search
v
Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca
v (r2.7.3) (roboti shtoj: vi:Rrashbull)
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
 
== Shiko edhe ==
==Referenca==
{{referenca}}
 
{{Qarku i Durrësit}}
{{AL-gjeo-cung}}

Menyja e lëvizjeve