Njësia administrative Çudhi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Çudhi)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°18′N 19°31′E / 41.30°N 19.52°E / 41.30; 19.52

Njësia administrative Çudhi
Popullsia
 • Gjithsej3.626

Komuna Çudhi është një komunëRrethin e KrujësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 29 shkurt 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]