Dallime mes rishikimeve të "1456"

Jump to navigation Jump to search
25 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
==Ngjarje==
* [[20 maj]]: Tradhëtia e [[Moisi Arianit Golemi|Moisiut]] ndaj Gjergj Kastriot Skëndërbeut dhe disfata e tij në Dibër.
* [[18 tetor]]: Shitja e [[Modrič|kështjellës së Modrizës]] nga Gjergj Stres Balsha.
 

Menyja e lëvizjeve