Përdoruesi diskutim:GalateaTeuta

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin GalateaTeuta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, GalateaTeuta!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

GalateaTeuta, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Euriditi 21 korrik 2011 16:27 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Përshëndetje GalateaTeuta,

Kam parë punët e tua dhe do të doja të të inkurajoja të vazhdoje kështu. Në qoftë se ke nevojë për ndihmë më pyet edhe mua. - Euriditi 6 gusht 2011 20:58 (CEST)Reply[përgjigjuni]


==[Redakto nëpërmjet kodit]

OK Faleminderit! :) GalateaTeuta.

Artikuj pa permbajtje[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje

Artikujt Kujtesa Afatshkurtër dhe Kujtesa Afatgjatë, jane pa permbajtje dhe nese nuk plotesohen do te grisen.--Liridon 3 shtator 2011 21:03 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Pershendejte GalateaTeuta. Ju lutem a mund te me thoni, nese ishte nje gabim boshatisja e ketij artikulli apo deshironi qe ky artikull te griset?--Olsi (diskuto) 17 shkurt 2012 02:03 (CET)Reply[përgjigjuni]

Po po, qëllimi i boshtatisjes ishte për ta grisur. Nuk gjeja mënyrë tjetër për eleminuar këtë shkrim me qëllim për ta zëvendësuar me artikullim Mësimi të cilin e gjeta po kvtu ne wikipedia dhe ishte shumë ok . GT.

Ne rregull, por po sikur t'i bejme nje percjellim ketij artikulli tek artikulli Mesimi?--Olsi (diskuto) 17 shkurt 2012 03:00 (CET)Reply[përgjigjuni]

OK, pa problem, por nuk e parapëlqej shumë si manover, pasi ruhen gabimet e mëpërparshme, aq më tepër që edhe wikipedia ngarkohet me faqe përcjellëse. Por po, mund t'a bësh. GT.

Y U bë:--Olsi (diskuto) 17 shkurt 2012 03:11 (CET)Reply[përgjigjuni]

ok! GT.

Votimet per Wiki-projektin UEJL 2012[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje GalateaTeuta,

Ne wikiprojektin e organizuar nga Wikimedia Maqedoni, Ministria e arsimit, dhe Universiteti i Europes Jug-Lindore ka perfunduar punimi i artikujve, jo aq i suksesshem sa pritej por shpresojme vitet e ardhshme te kontriboje me shume. Gjithsesi, ka nje kohe per tu votuar artikujt nga studentet dhe perdorues tjere te wikipedias, te votohet se cilet jane artikujt me te mire te punuar gjate ketij projekti. Secili perdorues ka te drejte te votoj 3 artikuj te ndryshem, dhe nese keni kohe shihni artikujt dhe vlersoni cilet jane me te mire.

Wikiprojekt: Wikipedia:WikiProjekt UEJL 2012
Votoni :Votimi për artikull më të mirë

--Liridon (diskutimet) 23 qershor 2012 11:38 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Ftesë për pjesëmarrje në diskutimin mbi heqjen arbitrare të referencave mbi dënimet me vdekje të Kristaq Rama[Redakto nëpërmjet kodit]

Ju lutem ndiqeni pak debatin tek Kuvendi(http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kuvendi#Diskutim_mbi_referencat_e_d.C3.ABnimeve_me_vdekje_nga_Kristaq_Rama). Po bëhen disa veprime absurde e arbitrare. Me respekt!-- Mr. Pseudo diskuto 26 shkurt 2013 00:16 (CET)Reply[përgjigjuni]

E nderuar Galatea, po vendos këtë mesazh për t'ju njoftuar se kam vendosur kandidimin tim për administrues. Kur të mundeni, jeni të lutur t'i hidhni një sy aktivitetit tim dhe të votoni në seksionin përkatës në këtë faqe këtu.-- Mr. Pseudo diskuto 8 mars 2015 00:26 (CET)Reply[përgjigjuni]

Faqet me ndryshime në pritje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 15:20 (CEST)Reply[përgjigjuni]