Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesja:Margott"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
* Kam krijuar dhe menaxhoj një roBOT që quhet [[Përdoruesi:Marbott|Marbott]].
_____________________________________________________________________________
{{Stampa: user WWT2015}}
{|
<br />
|-
{{User WPSpanja}}{{User WPFinlanda}}{{User WLM}}
| {{Stampa: user WWT2015}}
{{babel-4|it-3|en-4|sq|es-2|}}{{user firefox/browser}}<br />
|-
| {{User WPSpanja}}
|-
{{User| WPSpanja}}{{User WPFinlanda}}{{User WLM}}
|-
|{{User WLM}}
|-
| {{WikiProjekti Gratë}}
|-
|{{user firefox/browser}}
|}
 
{{babel-4|it-3|en-4|sq|es-2|}}{{user firefox/browser}}<br />
<br />
<br />
==Punime==
[[Përdoruesja:Margott/Monumentet/Lista e monumenteve AL|Lista e Monumenteve ne Shqiperi]] (duke punuar)
 
 
==Stampa ==

Menyja e navigimit