Dallime mes rishikimeve të "Xhavaharlal Nehru"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  3 vjet më parë
v
AT44 zhvendosi faqen Jawaharlal Nehru tek Xhavaharlal Nehru
(Faqe e re: '''Jawaharlal Nehru''' (14 nëntor 1889 - 27 maj 1964) ishte Kryeministri i parë i Indisë dhe një figurë qendrore në politikën indiane para dhe pas pavarësisë. Ai u shfaq si ud...)
 
v (AT44 zhvendosi faqen Jawaharlal Nehru tek Xhavaharlal Nehru)

Menyja e lëvizjeve