Dallime mes rishikimeve të "Gjatësia"

Jump to navigation Jump to search
109 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 84.22.59.102, 37.26.85.84, 185.89.157.129 dhe 79.106.230.86) dhe riktheu rishikimin 1897856 nga 1l2l3k)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [http://calc.skyrocket.de/en/ Llogaritja e njësive të gjatësisë (Online)] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20050507151253/http://calc.skyrocket.de/en/ |date=7 maj 2005 }}
 
<!--[[Gjatësia]]-->

Menyja e lëvizjeve