Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Me thene te drejten pjesa e poshtme e faqes se pare eshte shume bukur dhe OK, problemi eshte qe kur aksesohet faqja e pare ajo qe shef, eshte foto e skenderbeut, dhe dy tabela komplet asimetrike qe japin informacione te panevojshme per wikipedian anglisht dhe ate gjermanisht. ME thoni cmendoni, dhe nese nuk jeni dakort me perkthimin nga italishtja athere me thoni se si mund te bejme dicka per faqen e pare sepse pamja e pare eshte shuuume e rendesishme dhe ne ket aspekt si faqja serbe si ajo greke eshte shume perpara ksaj tones!
[[Përdoruesi:Joni|Joni]] 2005 Dhjetor 6 20:13 (UTC)
 
== Template Majtas ==
Tek seksioni shfleto, hyrja "Prej A deri Zh" besoj se eshte e panevojshme. Gjithashtu mua me ngjan sikur nuk shkon gramatikisht.
574

edits

Menyja e lëvizjeve