Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare: G"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: {{grupemuzikeshqip}} ==G== *Groph Rock *Gani Miftari *Ganimete Abazi (Ganja) *Gazmend Rama-Gazi *Gaqo Cako *Ganimete Terbeshi <small>SH...)
 
No edit summary
*[[Gezim Nika]]
*[[Gezim Salaj]]
*[[Gili]]
*[[Gilan Behaj]]
*[[Grupi i Tepelenës]]
123

edits