Dallime mes rishikimeve të "1970"

Jump to navigation Jump to search
48 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti ndryshoj: lv:1970. gads)
 
== Ngjarje ==
* [[SK Tirana]], e njohur edhe si '''17 Nëntori Tirana''' kampione e [[Shqipëri|Shqipërisë]] në [[Futbolli|futboll]].
 
== [[:Kategoria:Lindje 1970|Lindje]] ==
* [[27 marsMars]] - [[Mariah Carey]], këngëtare e muzikës pop dhe r&b si dhe aktore amerikane
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1970|Vdekje]] ==
 
[[af:1970]]

Menyja e lëvizjeve