Spybot - Search & Destroy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Spybot-Search & Destroy është një program anti-spyware, i cili krahas zhdukjes së spyware përmban edhe disa funksione të tjera, midis tyre edhe mundësinë e shuarjes së gjurmëve të arkivave të përdorura së fundmi, ose zhdukjen e adresave të internetit të thirrura nga përdoruesi i kompjuterit. Nëse i ashtuquajturi TeaTimer është aktivuar, ai bën kontrollin dhe sinjalizon vazhdimisht ndryshimet në regjistër (kompjuter). Programi është dhëne i lirë si Freeware.

Funksionimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kritika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]