Stampa:CEE Spring 2020

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:CEE Spring 2020.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Përdorimi në faqen e diskutimit të artikullit:

{{CEE Spring 2020 |user= Emri i përdoruesit |topic= Transportin |topic2= Gratë |topic3= Shkencën |country= Bullgarisë |country2= Polonisë |country3= Estonisë}}

Në këtë projekt artikujt janë me temë për
 1. Kulturë
 2. Natyrë
 3. Ekonomi
 4. Sport
 5. Histori
 6. Shkencë
 7. Arsim
 8. Ushqim
 9. Arkitekturë
 10. Mjekësi

Në këtë projekt artikujt janë për shtetet
 1. Shqipëri
 2. Armeni
 3. Austri
 4. Azerbajxhan
 5. Bashkortostani
 6. Bjellorusi
 7. Kroaci
 8. Esperanto
 9. Estoni
 10. Greqi
 11. Hungari
 12. Kazakistan
 13. Kosovë
 14. Letoni
 15. Maltë
 16. Maqedoni e Veriut
 17. Moldavi
 18. Poloni
 19. Rumani
 20. Rusi
 21. Serbi
 22. Sllovaki
 23. Slloveni
 24. Turqi
 25. Ukrainë


Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]