Stampa:Death date and age

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg
Kjo është një nënfaqe e documentacion për Stampa:Death date and age.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.


Përdorimi[redakto tekstin burimor]

{{death date and age |1993|2|24 |1941|4|12 |df=yes}} returns:  24 Shkurt 1993 (mosha 51)
{{death date and age |1993|2|24 |1941|4|12 |mf=yes}} returns:  Shkurt 24, 1993 (mosha 51)

Shiko edhe[redakto tekstin burimor]