Stampa:KUFBUL

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bu-map.jpg
000 Bullgaria harta.JPG
R U M A N I A
T U R Q I A
IRJM
SER.
Vidin
Llom
Pleveni
Ruse
Varna
Nesebur
Burgaz
Stara
Zagora
Plovidiv
Blagoevgrad
Kurdzhali
redaktoni hartën


Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja