Stampa:KUFBenini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Benin-CIA WFB Map.png
000 Benini harta.PNG
B U R K I N A
F A S O
N I G E R I
N I G E R I A
T O G O
G A N A
Oqeani Atlantik
redaktoni hartën

Harta memece Benini. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja