Stampa:KUFLesoto

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lt-map.png
000 Lesoto harta.PNG
AFRIKA E JUGUT
AFRIKA E JUGUT
redaktoni hartën

Harta memece Lesoto. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja