Stampa:KUFLiberia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Li-map.png
000 Liberia harta.PNG
SIERA
LEONE
GUINEJA
BREGU I
FILDISHTË
OQEANI ATLANTIK
(Verior)
redaktoni hartën

Harta memece Liberia. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja