Stampa:KUFRuanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rw-map.png
000 Ruanda harta.PNG
REP. DEM.
KONGO
UGANDA
TANZANIA
TANZANIA
BURUNDI
Liq.
Kivu
redaktoni hartën

Harta memece Ruanda. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja