Stampa:Lajme të shkurtra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

2 qershor[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Për 150-Vjetori i Bashkimit kombëtar të Italisë, presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, merr pjesë në manifestimin qendror dhe zhvolloi takime me personalitetet të shumë shteteve.

30 maj[Redakto nëpërmjet kodit]