Stampa diskutim:Tl

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Tl. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Shka oshtë kjo?

Ndhimon për formimin më mirë te lidhjëve për stampa, shiko Category:Ngjarjet e ardhshme. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 14 19:39 (UTC)

Trego me një shembull nëse ke mundësi këtu--Hipi Zhdripi 2006 Shkurt 2 03:30 (UTC)


Ideja e autorit e mirë. Po pse nuk ka gjetur akoma përdorim stampa? Uni 31 Gusht 2006 18:00 (UTC)


Përse shërben stampa[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Tl}} përdoret për të shfaqur një stampë si një lidhje të jashtme. Tl është thjesht shkurtesa e Template link.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{subst:Tl|template name to display}}

Shembull (example)[Redakto nëpërmjet kodit]

Kodi Rezultati
{{subst:Tl|tfd}} {{tfd}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Për më tepër shiko faqen korensponduese angleze.