Stina e gonxheve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vëllim me tregime te zgjedhura nga autore te rinj.

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Libri është një botim i shtëpisë botuese "Naim Frasheri" i vitit 1990 me përzgjedhjen dhe përgatitjen për shtyp nga Teodor Laço.

Autorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]