Jump to content

Taronina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Taronina

Taronina është nje male shume i bukur,dhe atje ndodhet fshati Zhepov me 360 familje Kelcyre , Permet, GjirokastrësShqipërisë.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Fshati ndodhet rruges per ne Zhulati dhe eshte e asfaltuar.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]