Tatsuya Shiji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Tatsuya Shiji
Të dhënat vetjake
Emri i plotëTatsuya Shiji
Datëlindja (1938-10-20) 20 tetor, 1938 (84 vjeç)
VendlindjaAichi, Japoni
PozicioniSulmues
Karriera ndërkombëtare
YearsTeamApps(Gls)
1961Japonia1(1)

Tatsuya Shiji (lindur më 20 Tetor 1938) është një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 1 ndeshje dhe ka shënuar 1 gola.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1961 1 1
Gjithsej 1 1

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]