Jump to content

Todi Llupi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Todi është një aktor shqiptar i cili ka marë pjesë në filmat Ardhur nga ëndrrat, Pesha e kohës, Amnistia dhe Para perëndimit të diellit [1] [2]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 24 prill 2019. Marrë më 20 shkurt 2021. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)
  2. ^ https://www.imdb.com/title/tt1815586/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm