Ullà

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ullà
Komunë
Vendndodhja
Ullà is located in Spanjë
Ullà
Ullà

Koordinatat: 42°3′9″V 3°6′33″L / 42.05250°V 3.10917°L / 42.05250; 3.10917

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Girona
Qarku Baix Empordà
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 42° 3′ 9″ Veri

3° 6′ 33″ Lindje


Ullà është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Baix Empordà, të provincës Girona, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Ullà – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale