Valbona Çoba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Valbona Çoba.JPG

Valbona Çoba u shpall Miss Fotozhenia e parë në Shqipëri duke zënë vendin e tretë ne Miss Albania e parë. Më pas u largua për në Greqi. Ka marrë pjesë në një film Bolliudi.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Viti Filmi Roli Shënime
2005 Jo Bole So Nihaal FBI Agent Tevana Filmi i parë dhe i vetmi i saj

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

sd


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.