Jump to content

Varsseveld

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Varsseveld

Varsseveld është një qytezë në Oude IJsselstreek, provinca GelderlandHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Provinca Gelderland