Vera pa kthim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Pas një mungese tridhjetë vjeçare, Sana, tashmë në pesëdhjetat e saj,befasohet nga kthimi i papritur i dashurisë së saj te madhe të humbur, Gori. Edhe pse ajo e ka pritur këtë moment gjithë jetën e saj tani mezi u beson syve . [1]

Zhaneri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Dramë

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]