Vorden

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Vorden
Flamuri i Vorden
Stema zyrtare e Vorden

Vorden është një qytezë në Bronckhorst, provinca GelderlandHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Vorden – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • website

Stampa:Provinca Gelderland