Vraninca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vraninca
Fshat
Vendndodhja
Vraninca is located in Maqedonia e Veriut
Vraninca
Vraninca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 539 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 57′ 39″ Veri

22° 26′ 17″ Lindje

Popullsia 10 banorë (2002)