Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/2016/40

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
  • ... se gazetarja suedeze Lena Sundström ishte braktisur nga nëna dhe babai i saj që nga fëmijëria?