Wikipedia:Kërkesë për mbrojtje të faqes

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kërkesë për mbrojtje të faqes[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Këtu kërkoni mbrojtjen e ndonjë faqeje.

peshendetje deshiroj te hedh disa materiale per nje zone te caktuar, jam i regjistrar me emrin Mr. Outlawz1996, me duhet pak ndihme per ti shfaqur sepse i kam hedhur por kur kerkoj nuk me del materiali.

Për përdoruesin:Puntori[Redakto nëpërmjet kodit]

Kam deshire te me informoni pse e keni fshire faqen e Xhavit Halitit pjestarit te UÇK-se? Sipas asaj qe e kam lexuar faqen e tij vazhdimisht ju e keni fshire,a po ben këtu politike apo ku qëndron problemi?"

Pershendetje,
Jo, jo asesi politik (fundja une jam nga maqedonia dhe nuk përzihem në politiken e brendshme te asnje shteti, e as te Kosoves. Fundja nuk i ndaj njerezit, posacerisht ata qe luftuan per vendet tona.
Artikulli eshte grisur 1 here dhe pa te drejtë thua vazhdimisht, po une e kam grisur per shkak se informacionet kan qenë te hedhura ne atë emer sikur kur i hedh mbeturinat ne shport dhe jo te rregulluara. Ne keso raste, une te shumten e rasteve i grisi informacionet, por ka raste (kur kam kohë) i rregulloj. Tash po e kthej faqen Xhavit Haliti dhe po e rregulloj se nuk ka politik ne enciklopedi. (Puntori 25 Shkurt 2008 14:40 (UTC))

Kërkesë për lirim të faqes[Redakto nëpërmjet kodit]

Kerkoj te me hapet faqja Kosova për editim!

Faqja është e lirë për editim nga ana e edituesve të regjistruar, por jo edhe nga edituesit e pa regjistruar për shkak të vandalizmave. Nëse nuk mund të editosh atëherë diskuto tek faqja e diskutimit të artikullit. (Puntori 19 Shkurt 2008 08:18 (UTC))

Unë i regjistruar jam, por prapseprapë nuk kam qasje.

Perdoruesit e ri duhet me prit 4 dite per te redaktuar nje faqe qe eshte e mbrojtur gjysem, nese ki dicka per arikullin shkruaj tek diskutimi dhe na e shkruajm tani tek artikulli ose sipas rastit e c'lirojm artikullin per nje kohe te shkurt, artikulli Kosovo eshte i mbrojtur pershkak te vandalistav serbe. --Proud To Be Albanian diskuto°) 19 Shkurt 2008 20:28 (UTC)

Une kerkoj lirim te faqes ketu per Himaren per rishikim (editim)- perkthim te permbajtjes se saj ne Anglisht. Faleminderit.

Faqja nuk është e bllokuar për lexim!!! Nëse donë të përktheshë tekstin nga shqipja në anglisht kjo është e mundëshme. Je i lirë të veproshë.--Hipi Zhdripi 16 Qershor 2008 05:00 (CEST)