Wikipedia diskutim:Kontrolluesit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Kontrolluesit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Rregullat per kete privilegj[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje, un mendoj se nuk duhet te kete ndonje votim per kete privilegj, mjafton qe nje perdorues qe eshte aktiv ta propozoj kandidatin, dhe nese ka besim ndaj kandidatit ti jepet titulli direkt.--Liridon 9 dhjetor 2011 11:23 (CET)[reply]

Dakord, dhe bera ndryshimet perkatese. Sportishqiptar 22 dhjetor 2011 00:31 (CET)[reply]