Wikipedia diskutim:Lista e Wikipedianëve sipas redaktimeve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Lista e Wikipedianëve sipas redaktimeve. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Propozim[Redakto nëpërmjet kodit]

Kishte qenë mirë që këto lista të ri-freskoheshin së paku 1 herë në muaj... --Λeternus 31 Korrik 2007 19:34 (UTC)

Tjeta Aeternus, ke qejf ta besh ti? Ose e bej une. --Eagleal  31 Korrik 2007 19:36 (UTC)
Nje gje tjeter. Nuk eshte mire te perdorim Wannable Kate, si EditCounter, se sa Interiot, pasi me numera te medhenj EC nuk punon mire. --Eagleal  31 Korrik 2007 19:39 (UTC)
Nuk i njoh mirë këto gjëra, prandaj nëse ke kohë, tregomi instruksionet dhe unë mund të të ndihmoj. Tung. --Λeternus 31 Korrik 2007 19:43 (UTC)
Te Interiot (account i joti) tregon disa gjera me shume, por kur numri eshte i madh [shiko Dan], vonohet shume ne pergjigjen, pasi eshte ne nje server ku ka shume programe, dhe ngarkohet. Wannable Kate eshte nje EC ne nje server te jashtem, keshtu qe pergjigjet me shpejt. Interiot tregon vetem artikujt e modifikuar qe ekzistojne ose nuk jane kthyer, ndersa Kate i tregon te gjitha, edhe te grisur ose te anulluar. --Eagleal  31 Korrik 2007 19:51 (UTC)
Une tani po i rinfreskoje me Interiot. Te fala. --Eagleal  31 Korrik 2007 19:52 (UTC)

A ka mundësi që të ri-freskohen të redaktimet (e çdo përdoruesi) përnjëherë? Sepse mu duk që e bëre shumë shpejtë... --Λeternus 31 Korrik 2007 20:01 (UTC)

Ti po thua qe te rinfreskohen vete? --Eagleal  31 Korrik 2007 20:10 (UTC)
Jo vetë (mirë kishte qenë hahah), mirëpo të gjitha përnjëherë (jo 1 ka 1 për çdo user).. --Λeternus 31 Korrik 2007 20:14 (UTC)
Per fat te keq, une nuk di ta bej dhe nuk e di nese behet, per tani do na duhet te rinfreskojme nje nga nje. --Eagleal  31 Korrik 2007 20:21 (UTC)
Ok, pra, përgëzime për punën e shpejtë! Face-wink.svg --Λeternus 31 Korrik 2007 20:23 (UTC)
Faleminderit, po nuk eshte ndonje gje e madhe, mere rezultatet e Interiot dhe i kopjone te tabela. Te fala Λ. --Eagleal  31 Korrik 2007 20:27 (UTC)

Propozimi II[Redakto nëpërmjet kodit]

Pasi që numri i përdoruesve me mbi 1000 redaktime është shtuar dukshëm, propozoj që tani e tutje në listën e wikipedianëve sipas redaktimeve të përfshihen vetëm përdoruesit me mbi 1000 redaktime. --Λeternus 14 Shtator 2008 21:48 (CEST)