Wikipedia diskutim:WikiProjekti Shqipëria/Vitrina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike WikiProjekti Shqipëria/Vitrina. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Faqen e krijova duke ndjekur faqet e renditura në "Kategoria:Artikuj të WikiProjektit Shqipëria". Mendoj se është një ide e mirë të këshillohemi me atë kategori dhe në të ardhmen për përditësimin e listës për sa kohë nuk gjendet një mënyrë më e mirë për të ndjekur artikujt. Nëse dini një metodë më të mirë, ndihuni të lirë ta sugjeroni më poshtë.--Klein Muçi (diskutimet) 20 Shkurt 2018 15:50 (CET)