Zelhem

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Zelhem (kthjellim).
Zelhem
—  woonplaats  —
stema_figuraZelhem vlag.svg
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Gelderland – stema Gelderland
Komuna Bronckhorst
Koordinatat 52°00′23″V 6°20′59″L / 52.006388°V 6.349722°L / 52.006388; 6.349722 (Zelhem)Koordinatat: 52°00′23″V 6°20′59″L / 52.006388°V 6.349722°L / 52.006388; 6.349722 (Zelhem)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Zelhem is located in Hollandë
Zelhem
Zelhem

Zelhem është një qytezë në Bronckhorst, provinca GelderlandHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Zelhem – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • Faqja zyrtare

Stampa:Provinca Gelderland