Zeqirja Ibrahimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Zeqirja Ibrahimi (maqedonisht: Зеќирија Ибрахими; i lindur më 14.6.1977, në Luboten, Shkup) është një politikan shqiptar nga Maqedonia. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Zeqirja Ibrahimi kandidoj si pjesë e lëvizjes BESA dhe u zgjodh deputet i legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Zeqirja Ibrahimi". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë. Marrë më 23 qershor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)